esmaspäev, 20. jaanuar 2014

Q48 Operatsioon: Theia

64 läbipaistvast plastikust ekraani manasid hulga radarilugemeid ning galaktilisi kaardistusi. Mees silus enda roostekarva habemetüügast ning jälgis tüdinud ilmel infovoolu. "Tead, Aldo, ma ei läbinud kaheksat aastat inseneriõpet selleks, et mädaneda mingis plekkpurgis, mille õhk on jäädavalt umbne, "vesi" on kisselli konsistentsiga ja päevade viisi ei ole kuulda muud kui masinaid. Kuradi laevageneraatorite undamine on kuulda isegi kümme taset kõrgemal ja mina pean olema täpselt nende kohal!" Ekraanidele ilmus vilkuv sümbol, mis tähendas, et püütud on tundmatu signaal. Paks insener hiivas end toolis istuli ning käivitas sõnumi. Ebamaised helilõigud segunesid generaatorite madla undamisega. "Krüptitud..."
* * *
Sõrmed puudutasid veepinda ja kosmoselaev valmistus järjekordseks „hüppeks“. Seekord oli midagi teisiti, sest valgus oli neid hüljanud. Kuigi kõik olid juba oma ruumides, kostus koridorist hääl. Theia tegi oma viimase „hüppe“.
* * * 
„Sa pead seda nägema!“ kiitsakas mees lükkas enda silmilt õlise juuksesalgu ning pööras monitori ees ringi. Tugevate näojoontega vanem naine lähenes arvutiekraanile ning ta silmad avanesid pärani:
„Tähendab, et me polegi üksi? Nad on veel elus?“
Noormees hingas katkendlikult ning noogutas kiirelt kinnituseks.
„See siiski oli hädakutsung!“
„Me vajame abi...“
* * *
Üks punane tuluke tuhandete seast kustub. „Infoülekanne lõpetatud. Alustan kontrollprotokolliga. Mudel Q2 operatiivne. Algab operatsioon: Theia.“ Masinate vile täidab ruumi. Aeg: 01.märts 2014 (Registeerumise ja mängumaksu tasumise tähtaeg 10.veebruar)
Koht: Tartu, Hugo Treffneri Gümnaasium
Korraldajad: Siim, Ainika, Ander, Kaisa, Liina
Mängulaad: kosmoseseiklus, müsteerium
Maailm: Alteratiivajalugu-tulevik
Mängumaks: 5€
Märksõnad: Battlestar Galactica, Stargate

Müstiline kosmoselaev Theia ootab avastamist! Registeeru kohe! VAJUTA MIND!

Mängutasu saab maksta sularahas otse korraldustiimile või ülekandega Siim Kurvits Swedbank 221018640558, selgituseks: oma nimi ja Q48.

Maailmainfo lisandub 27.01.
Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar